محصولات جدید ایرانخودرو وارد بازار عراق میشود

Posted by پیمان زارع 27/02/2018 0 Comment(s)

طلال حسین سلمان مدیرعامل شرکت اسکای دربازديد از خطوط توليد ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: تقاضای روزافزون مردم عراق برای خرید محصولات ایران خودرو، یک فرصت طلایی برای توسعه همکاری ها و فعالیت های دو کشور است.

وي با اشاره به اینکه عراق یک بازار راهبردی برای ایران خودرو است، گفت: ایران خودرو با بهره گیری از روش های مدرن و فناوری های روز دنیا درتوليد محصولات خود، توانسته است سهم مهمی از بازار عراق را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل شرکت اسکای خاطر نشان ساخت: محصولات ایران خودرو از جهت کیفیت و ایمنی نسبت به سایر برندها در عراق برتری دارند و این در حالی است که مردم عراق بر این باورند که محصولات ایران خودرو بخصوص خودروی سمند دارای قابلیت های خوبی بوده و نیاز آنها را تامين می کند.

وی حضور در ايران خودرو را زمينه‌ساز بهره‌مندي از تجارب مديران و كارشناسان اين شركت براي توسعه و رشد شركت اسکای دانست و تاكيد كرد: صنعت خودروسازي براي دولت عراق اهميت فراواني دارد، لذا اين شركت خواستار تداوم و گسترش همكاري ها براي توليد و عرضه محصولات جديد به  بازار عراق است. 

شرکت اسکای سازمان دولتی سیاستگذار در حوزه صنعت و تولید خودرو در عراق است و شرکت نبع زمزم(نماینده تولید و فروش محصولات ایران خودرو در عراق) تحت نظارت این سازمان فرایند تولید در عراق را اجرا می کند.

Leave a Comment